Komposisjon 1988
Litografi
89x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88
Nummerert nede t.v.: 61/75.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 9 500
Litografi
89x60
Nummerert nede t.v.: 61/75.
Vurdering