Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Landskap
Olje på lerret
60x60
Signert nede t.v.: EHJ.
Signert, datert 1968, og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 15 500