Mordt, Gustav Adolph(1826-1856)
To roende menn i fjordlandskap
Olje på lerret
18x25
Signert nede t.h.: M
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "G. A. Mordt 1826-1856" og "Mort Tilhörer oberst Spörck".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500