Holck, Julius(1845-1911)
Ryper 1889
Olje på lerret
49x74
Signert og datert nede t.h.: Julius Holck. 89.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
49x74
Vurdering