Storstein, Aage(1900-1983)
Kveld ved stranden, Justøy
Olje på plate
33x46
Signert nede t.h.: Storstein
Signert og påtegnet med tittel, datering og kat.nr. av kunstneren på baksiden av platen: "Kvell ved stranden Justøy 1971. kat. nr. 239 b. Storstein.".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000