Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Fra en hage

Olje på plate
21x26
Signert nede t.h.: Weidemann.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000