Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Fjordlandskap 1933

Fargetresnitt på tynt brunt papir, oppklebet på
plate Arket: 38x46 cm Motivet: 32,5x41 cm
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1933.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering