Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende kvinne 1949
Olje på lerret
80x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 49
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 230 000
Olje på lerret
80x68
Vurdering
NOK 200 000–300 000