Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Sittende kvinne 1949
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne 1949

Olje på lerret
80x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 49

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 230 000