Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Sommer i en park

Olje på lerret
73x57
Signert nede t.h.: A. Kavli

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000