Kavli, Arne(1878-1970)
Sommer i en park
Olje på lerret
73x57
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
73x57
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 120 000–150 000