Ulving, Even(1863-1952)
Fra Lofoten
Olje på lerret
68x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
68x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering