Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute og losbåt 1893
Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
54x80
Vurdering