Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Sittende kvinne i interiør
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne i interiør

Olje på lerret
50x45
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000