Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Bymotiv fra Kirkeristen, Kristiania

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen. Malt ca. 1901.

UTSTILT:

The Fine Art Society, London 1986, kat.nr. 19. B A Mathisen 1992, kat.nr. 19.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000

Tilslag NOK 225 000