Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Fra Positano 1951
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Positano 1951

Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J. Rian Positano 1951

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000