Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne på strand 1918
Olje på lerret
132x83
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender- 1918-
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Olje på lerret
132x83
Vurdering