Sparre, Victor(1919-2008)
Apokalyptisk hest 1985
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -85
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Akopalyptisk (sic!) hest Victor Sparre 1985".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000