Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fra Konglungen i Asker
Olje på lerret
45x68
Signert oppe t.h.: Karsten
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Konglungen i Asker".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000