Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende akt på seng 1958
Olje på lerret
50x45
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
50x45
Vurdering