Sinding, Elisabeth(1846-1930)
Hoppe med føll og ulv i fjellandskap
Olje på lerret
70x109
Signert nede t.h.: E Sinding
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
70x109
Signert nede t.h.: E Sinding
Vurdering