Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Dal, Harald(1902-1972)
Regatta i Oslofjorden 1948

Olje på plate
45x81
Signert og datert nede t.h.: Dal - 48

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000