Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra Ringerike mot Norefjell 1914

Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 1914

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000