Komposisjon 1963
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63
Dedikasjon nede t.h.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
73x92
Dedikasjon nede t.h.
Vurdering
NOK 70 000–90 000