Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Komposisjon 1963

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63

Dedikasjon nede t.h.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 115 000