Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap i måneskinn 1867
Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t.h.: C Amaldus Nielsen 1867
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Olje på lerret
74x113
Vurdering
NOK 70 000–90 000