Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Furuer, Holmsbu 1940

Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.h.: Storstein. 40

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Morgen" (overstrøket) "Furuer, Holmsbu 1940 Aage Storstein".

Statens Kunstutstilling, Oslo 1940, kat.nr. 156.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000