Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Et skjær
Olje på lerret
80x95
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Et skjær."
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
80x95
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering