Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Seilbåter i opprørt sjø 1900

Olje på lerret
52x85
Signert og datert nede t.h.: Smith Hald 1900

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Kunstner Smith Hald".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000