Kongsrud, Anders(1866-1938)
Snedrev 1923
Olje på lerret
52x74
Signert og datert nede t. v.: A Kongsrud 23.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
52x74
Vurdering