Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Ved Balholm, Sogn

Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000