Wentzel, Gustav(1859-1927)
Seter med geit
Olje på lerret
60x79
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
60x79
Vurdering