Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Seter med geit

Olje på lerret
60x79
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 22 000