Hansteen, Nils(1855-1912)
Kystlandskap 1898
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1898
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
60x90
Vurdering