Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Kystlandskap 1898

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1898

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000