Sitje, Joronn(1897-1982)
Kvinneportrett 1957
Olje på plate
73x61
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje 57
Angivelig portrett av kunstnerens datter. Bemalt på baksiden av platen med et kystlandskap.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000