Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Oppstilling med liljer og roser 1903

Olje på lerret
62x92
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters 03

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000