Grønmyra, Oscar(1874-1911)
Kvinneportrett 1908
Olje på lerret
79x55
Signert og datert oppe t.v.: Osc. Grönmyra 08
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Bedes levert til Grønmyra".
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000