Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Krohn, Xan(1882-1959)
Parkvei

Olje på lerret
62x55
Signert nede t.h.: Xan Krohn

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000