Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Elveparti med figurer
Olje på plate
46x55
Signert nede t. v.: Bj. Smith-Hald
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
46x55
Vurdering