Nerdrum, Odd(1944-)
Etter akten
Litografi, lysmål
58x78
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 315/400. Stempel fra SHKS nede t.v..
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Litografi, lysmål
58x78
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering