Nesjar, Carl(1920-2015)
Svart svaberg
Akryl på plate
49x65
Signert nede t.v.: Nesjar
Påtegnet med tittel og datert "1991" på baksiden av innramming, samt påtegnet "Nesjar".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000