Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Arbeidere
Rian, Johs. (1891-1981)
Arbeidere

Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering