Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
130
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Rian, Johs.
(1891-1981)
Arbeidere
Olje på lerret
70x85
Signert nede t.h.: J Rian
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00