Bergstad, Terje(1938-)
Skriket
Olje på lerret
90x80
Signert og datert på baksiden av lerretet: Terje Bergstad 1965 1970 1971
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen. Påtegnet på baksiden av lerretet antagelig av kunstneren bl.a.: "Min far er død Ved sykesengen".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000