Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Bergstad, Terje(1938-)
Skriket

Olje på lerret
90x80
Signert og datert på baksiden av lerretet: Terje Bergstad 1965 1970 1971

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen. Påtegnet på baksiden av lerretet antagelig av kunstneren bl.a.: "Min far er død Ved sykesengen".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000