Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1980
Penn på papir
62x88
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1980
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Penn på papir
62x88
Vurdering