Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1984
Penn på papir
62x88
Signert og datert med blyant nede t.h.: Groth 1984
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Penn på papir
62x88
Vurdering