Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1984

Penn på papir
62x88
Signert og datert med blyant nede t.h.: Groth 1984

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000