Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Akerselven 1902

Olje på lerret
69x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000