Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Akerselven 1902
Olje på lerret
69x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
69x89
Vurdering