Jorde, Lars(1865-1939)
Hageinteriør 1932
Olje på plate
49x55
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 32
?, kat.nr. 147.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
49x55
?, kat.nr. 147.
Vurdering