Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Hageinteriør 1932

Olje på plate
49x55
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 32

?, kat.nr. 147.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000