Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Lillehammer 1931
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 31
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
65x75
Vurdering