Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Rysst, Ruth(1891-1969)
Stilleben

Olje på lerret
54x66
Signert nede t.h.: Ruth Rysst

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000