Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Skogsinteriør med bøk 1895

Olje på lerret
65x53
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1895.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000