Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Gjende 1916
Olje på lerret
92x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Lars Jorde Gjende 1916
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
92x100
Vurdering
NOK 10 000–12 000