Ukjent, kunstner
Kyr ved vanningssted
Olje på plate
32x52
Utydelig signert nede t.v.: Chr Svig (?)
Muligens Christian Skredsvig.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
32x52
Muligens Christian Skredsvig.
Vurdering