Kleiva, Per(1933-2017)
Dei vaksne si verd 1975
Serigrafi, lysmål
69x55
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -75.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi eige trykk 9/90.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500