Lundeby, Alf(1870-1961)
Utsikt mot Mjøsa 1954
Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1954
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på lerret
38x54
Vurdering