Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Utsikt mot Mjøsa 1954

Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1954

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 18 500